Izlet na dlani

POLETNI PAKET ADRENALINA ZA DRUŽINO NA GOLTEH! 2 noči s polpenzionom v Wellness Hotel Montis 4* že za 379 eur (2 osebi + otroci)

✔ gorski oddih na 1.410 m nadmorske višine ✔ v objemu narave krajinskega parka Golte ✔ wellness razvajanje ✔ odlična izbira v vseh letnih časih ✔ svež gorski zrak, mir in tišina ✔ bogate vsebine za vse željne aktivnega oddiha: e-kolesa, plezalna stena, zip-line, pohodniške in planinske steze ✔ prijetno namestitev v udobju štirih zvezdic, ki je v letu 2020 prejela naziv najboljšega smučarskega hotela v Sloveniji

Ponudba vključuje:

2x nočitev v dvoposteljni Superior sobi za 2 osebi (1. otrok do 5,99 let in 2. otrok do 14,99 let brezplačno)
Polpenzion (zajtrk in večerja)
1x vstop v wellness med bivanjem za 2 osebi (za osebe, starejše od 16 let; kopalni plašč in brisača nista vključena)
1x povratno vožnjo z najdaljšo panoramsko nihalko v Sloveniji (v primeru delovanja le-te in znotraj rednega obratovalnega časa; vozni red nihalke preverite spodaj v ponudbi ali na povezavi: https://www.golte.si/poletje/spoznajte/nihalka-in-planota/)

1x adrenalinsko doživetje za celotno družino:
➜pustolovski park ali
➜rollercoaster med krošnjami (1x spust na osebo)
Možnost zgodnje prijave in pozne odjave (glede na razpoložljivost)
Brezplačen Wi-Fi
Parkirno mesto na spodnji postaji nihalke (velja za parkiranje izven plačljivega območja)
Brezplačno parkirno mesto v bližini hotela (v primeru neobratovanja nihalke)
1x vstop v fitness

 

Ponudba je unovčljiva od 16. 7. 2026 do 31. 8. 2026

Več info + rezervacija kupona tukaj:

Megabon

Martina Ploj

Soustanoviteljica bloga, ki je vedno na preži za ugodnimi letalskimi kartami, zase in za druge. Tri najljubše besede: letalska karta, roadtrip in kulinarika.

Dodaj komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.