Ponos Katalonije čaka, da ga obiščete v zimskih dneh. Tokrat smo vam pripravili zanimivo in ugodno kombinacijo – 4 dnevnih počitnic v januarju (pon 25.1.- sre 28.1.2016) za dve osebi v Barceloni.
Ugodne letalske karte vam omogoča nizkocenovnik Ryanair z odhodom iz Benetk, kjer je povratna letalska povezava na voljo, že za 36 eur/osebo (v ceno ni všteta prtljaga, z izjemo brezplačne osebne prtljage).
V Barceloni so na voljo 3 nočitve (za termin 25.1. – 28.1.2016) v zelo dobro ocenjenem hotelu v centru mesta s 3*Soho Hotel Barcelona, kjer je cena za dve osebi že od 126 eur. TripAdvisor oceno lahko preverite TUKAJ.
Skupna cena celotnega paketa za dve osebi za 3 nočitve (hotel + letalo) v Barceloni tako znaša od 298 eur (oz. 99 eur/osebo).
Podatki o hotelih in rezervacije:
– Rezervacija hotela s 3*Soho Hotel Barcelona za dve osebi (3 nočive) za 126 eur na povezavi tukaj

Rezervacija letov v Barcelono preko spodnje povezave (vstavite podatke vidne na sliki):
Benetke -Barcelona-Benetke, že za 36 eur na osebo (termin 25.1- 28.1.2016)

ZAVAROVANJE: Že za 7.07 EUR lahko za omenjeno potovanje sklenete turistično zavarovanje Zavarovalnice Triglav. Sklenite tukaj! (klik na povezavo).
OSTALI PODATKI:
– Prenočišča lahko rezervirate tudi tukaj: hoteli.izletnadlani.com , Airbnb (18 EUR popusta)
– Najem vozil vam omogoča odlični SLOVENSKI ponudnik IzziRent. IzziRent ponudbo preverite na povezavi tukaj.
– Prevoz iz Ljubljane do Benetk vam omogoča nizkocenovni prevoznik Goopti .Prevoze Goopti lahko rezervirate tukaj.
– Svetovno poznani popotniški vodnik Lonely Planet za Barcelono lahko naročite tukaj.


Dodaj komentar