Izlet na dlani

POSEBNA AKCIJA ZA POLETNI DOPUST V DALMACIJI! 5 noči s polnim penzionom v Ilirija Resort- Hotel Villa Donat 3* že od 698 eur (2 osebi + otrok)

Pred kratkim obnovljena Villa Donat se nahaja v slikoviti vasici Sv. Filip i Jakov, ki se nahaja 3 km od Biograda. Kraj je znan po svojih starih vilah in vrtovih zadarskega plemstva – od katerih je zdaj znana še tista družine Borelli. Stara in autentična dalmatinska riva z enako autentičnimi dalmatinskimi konobami, se nahaja v neposredni bližini hotela.

Ponudba vključuje:

5x nočitev v dvoposteljni sobi Superior za 2 osebi (1 otrok do 7. leta v postelji s starši brezplačno)
Polni penzion (zajtrk, kosilo in večerja)

Uporabo bazena s sladko vodo v sklopu hotela Ville Donat
Brezplačen Wi-Fi

 


Ponudba je unovčljiva od 23. 8. 2025 do 30. 8. 2025
Nakup in rezervacija do 4. 8. 2025!

 

Več info + rezervacija kupona tukaj:
Megabon

Martina Ploj

Soustanoviteljica bloga, ki je vedno na preži za ugodnimi letalskimi kartami, zase in za druge. Tri najljubše besede: letalska karta, roadtrip in kulinarika.

Dodaj komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.