Izlet na dlani

Akcija! Povratne letalske karte iz Gradca v Kenijo (Mombasa) že za 328 eur na osebo

Letalska družba Turkish Airlines vam ponuja ugodne povratne letalske karte iz Gradca v Kenijo (Mombasa), že za 328 eur na osebo.
V podano ceno letalskih kart je vključen tudi kos check in prtljage standardnih velikosti letalske družbe Turkish Airlines.

Obdobje potovanja: oktober, november, december, marec
Obdobje rezervacije: do razprodaje mest

Primer letalske povezave iz Gradca v Mombasa:
mombasa1

Rezervacija letalskih kart v Kenijo je mogoča preko spodnje povezave (po kliku se vam odpre povezava, vstavite lahko tudi poljubne termine in št. oseb in nato sledite postopku rezervacije):
Graz (GRZ) – Mombasa (MBA) – Graz (GRZ), že za 328 eur (ang. povezava skyscanner.ie)

Za drugimi razpoložljivimi termini lahko brskate s pomočjo slovenskega metaiskalnika t.i. Iskalnika na dlani (več o iskalniku, naložitev aplikacije in uporaba tukaj). V kolikor potrebujete pomoč ali nasvet v zvezi z online rezervacijo letalskih kart, paketov ali uporabo iskalnika to izpostavite v komentarje pod prispevkom ali nam pišite.

OSTALI PODATKI:
PRENOČIŠČANajugodnejša prenočišča lahko rezervirate tukaj: hoteli.izletnadlani.comAirbnb (23 eur popusta)
VODNIK: Svetovno poznani popotniški vodnik Lonely Planet za Kaneijo lahko naročite tukaj.
VIZUM: Vizum je potreben. Veljavnost potnega lista mora biti najmanj šest (6) mesecev na dan vstopa v državo.
NAJEM VOZIL: Najem vozil vam omogoča odlični SLOVENSKI ponudnik IzziRent. IzziRent ponudbo preverite na povezavi tukaj.

Izlet na Dlani

Zagotovo se med vami najde kdo, ki pogosto sanjari o bližnjih kot tudi o daljnih destinacijah za potovanja, takšni smo tudi člani ekipe Izlet na dlani. Stran Izlet na dlani je nastala z željo po iskanju najugodnejših možnostih potovanja, hkrati pa tudi z željo, da potovalne dogodivščine ter ostale stvari povezane s potovanjem, delimo tudi z vami.

Dodaj komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.