Izlet na dlani

POMLADNI/PRVOMAJSKI ODDIH V TROGIRJU! 3 noči s polpenzionom v Hotelu Jadran 3* že za 258 eur (2 osebi)

Hotel Jadran vas pričakuje tik ob morju in v okolici veličastnega borovega gozda. Obiščite Seget Donji, sprehodite se do Trogirja in uživajte v dalmatinskem ozračju.

O hotelu
Hotel Jadran se nahaja v majhni sredozemski in ribiški vasici Seget Donji. Velik adut hotela je njegova lega ob morju (prva vrsta do morja) in naravno okolje borovega gozda, ki vas ob prihodu popelje v sproščujoče mediteransko vzdušje. Hotel je od obale ločen le s sprehajališčem, kjer lahko uživate v lahkih sprehodih, kolesarjenju ali teku. Hotel Jadran je tudi odlično izhodišče za številne izlete v okolici, iz Unescovega mesta Trogir, bisera tega dela Dalmacije, le 3 km od hotela, pa se lahko tudi sprehodite. Split – mesto velikega Dioklecijana in “prestolnica” Dalmacije – le pol ure vožnje stran, bo pustil nepozaben pečat slehernemu obiskovalcu in vas popeljal skozi široko paleto kulturne in naravne dediščine, gastronomije, umetnosti in glasbe.

Ponudba hotela
Hotel združuje skupno 6 stavb, od katerih je ena glavna stavba, v kateri so osnovni objekti (recepcija, restavracija, bar, sefi) in več namestitvenih enot ter 5 hotelskih depandans (paviljonov) izključno z bivalnimi kapacitetami. Vaša namestitev vključuje bivanje v dvoposteljni in klimatizirani sobi z balkonom ali teraso (glede na razpoložljivost), opremljeni s kopalnico s tušem, brisačami in osnovnimi toaletnimi potrebščinami, sušilcem za lase, satelitsko televizijo, telefonom in brezžičnim internetom.
Standardne sobe (2+0) – 15 m2 – se nahajajo v pritličju depandanse, z vhodno teraso s pogledom na morje. Standardne sobe nimajo možnosti dodatnega ležišča.

Prosti čas in rekreacija
Izbira, kje si boste privoščili aktivni del počitnic, je prepuščena vam: od hoje / kolesarjenja / teka ob morju (promenada in dolge prodnate plaže so zaščitni znak Segetske riviere), sprehoda po poti zdravja iz Segeta in “Napoleonova pot” do izletov (Trogir, Split, Primošten, NP Krka, Čiovo).

Restavracija v penzionu
Restavracija se nahaja v glavni stavbi in ima veliko zunanjo teraso ter manjši balkon s pogledom na morje. V restavraciji si lahko privoščite samopostrežni zajtrk in samopostrežno večerjo z raznoliko mednarodno kulinariko.

Ponudba vključuje:

3x nočitev v dvoposteljni sobi Standard s teraso (morska stran) v depandansi hotela za 2 osebi
Polpenzion (samopostrežni zajtrk in večerja z vključeno pijačo v popoldanskih urah; kava, čaj, voda in sok iz šankomata)
Pijačo dobrodošlice
Uporabo zunanjega sladkovodnega bazena z otroškim delom (glede na vremenske razmere; odpira se 1. 5.)

Uporabo ležalnikov in senčnikov na betonski plaži (glede na vremenske razmere; odpira se 1. 5.)
Zgodnjo prijavo in pozno odjavo (glede na razpoložljivost in na povpraševanje)
15% popusta na vse masaže v hotelu Ola 4* (za osebe starejše od 16. let, ob predhodni rezervaciji)
Brezplačen Wi-Fi
Brezplačno parkirišče

 

Ponudba je unovčljiva od 15. 4. 2023 do 27. 5. 2023

 

Več info + rezervacija kupona tukaj:

Megabon

Martina Ploj

Soustanoviteljica bloga, ki je vedno na preži za ugodnimi letalskimi kartami, zase in za druge. Tri najljubše besede: letalska karta, roadtrip in kulinarika.

Dodaj komentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.